Merkez Ofis

Şehir
Bursa
Adres
KemalPaşa Mah. Adnan Menderes blv. Adliye sk. No:2/48-50 Sandalcı İş Merkezi (Yeni Adalet Sarayı yanı), İnegöl Merkez/BURSA
Telefon
+90 224 715 15 20
Fax
+90 224 715 07 20
E-posta
info@cinens.com
CINENS SİNEMALARI ADANA
Şehir
Adana
Adres
Adana Park A.V.M. Sakarya Mahallesi 55016 Sok. 8-A Seyhan / Adana
Telefon
03223332555
Fax
03223332556
E-posta
adana@cinens.com
CINENS SİNEMALARI ANTAKYA
Şehir
Hatay
Adres
Haraparası Mah. İzzet Güçlü Sk. No:26 Palladium AVM / Antakya
Telefon
+90 326 502 01 01
Fax
+90 326 502 02 02
E-posta
antakya@cinens.com
CINENS SİNEMALARI CITY CENTER
Şehir
İstanbul
Adres
Zafer Mah. Doğan Araslı Bulv. City Center AVM No:79/1 Esenyurt / İstanbul
Telefon
+90 212 596 66 34
Fax
+90 212 596 66 35
E-posta
citycenter@cinens.com
CINENS SİNEMALARI VENEZIA
Şehir
İstanbul
Adres
Venezia Mega Outlet Karadeniz Mah, Eski Edirne Asf. No:408, 34250 Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon
+90 212 803 04 55
Fax
02128030454
E-posta
veneziaoutlet@cinens.com
CINENS SİNEMALARI İZMİR EGEPARK BALÇOVA
Şehir
İzmir
Adres
Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Sk. K.T.Z Yüksek Yapı Egepark A.V.M No:44/132-133 Balçova / İzmir
Telefon
02322771155
Fax
02322776633
E-posta
egepark@cinens.com
CINENS SİNEMALARI EGE PERLA
Şehir
İzmir
Adres
Mersinli Mah. Ozan Abay Cad.No:8 Çınarlı-Konak/ Konak, İzmir
Telefon
02322905664
Fax
02322905665
E-posta
egeperla@cinens.com
CINENS SİNEMALARI DERİNCE KİPA
Şehir
Kocaeli
Adres
Tesco Kipa A.V.M. Deniz mah. Ergenekon Cd. No:2 Derince / Kocaeli
Telefon
+90 262 239 00 99
Fax
+90 262 239 00 95
E-posta
izmit@cinens.com
CINENS SİNEMALARI KONYA KAMPÜS
Şehir
Konya
Adres
Bosna hersek Mahallesi Osmanlı Caddesi No:2 Kılıçarslan Gençlik Merkezi Konya
Telefon
+90 332 240 0042
Fax
+90 332 240 0042
E-posta
konya@cinens.com
CINENS SİNEMALARI MANİSA
Şehir
Manisa
Adres
Laleli Mah. Ali Rıza Efendi Cad. No : 4 Magnesia AVM / Manisa
Telefon
+90 236 302 22 12
Fax
+90 236-302 22 32
E-posta
manisa@cinens.com
CINENS SİNEMALARI AKHİSAR
Şehir
Manisa
Adres
Seyit Ahmet Mah. 787.sk. No:2 Novada AVM./ Akhisar
Telefon
+90 236 412 00 12
Fax
+90 236 412 00 14
E-posta
akhisar@cinens.com
CINENS SİNEMALARI MERSİN
Şehir
Mersin
Adres
Tesco Kipa A.V.M. Akkent Mah. H.Okan Merzeci Blv. No: 759 / Mersin
Telefon
+90 324 341 34 99
Fax
+90 324 341 33 29
E-posta
mersin@cinens.com
CINENS SİNEMALARI UŞAK KARUN
Şehir
Uşak
Adres
Cumhuriyet Mah. Atatürk Cd. Karun A.V.M No:60 Kat:2 / Uşak
Telefon
+90 276 227 72 22
Fax
+90 276 227 72 21
E-posta
usak@cinens.com
CINENS SİNEMALARI UŞAK FESTİVA
Şehir
Uşak
Adres
İzmir-Ankara karayolu üzeri Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:173 Festiva Outlet Center / İzmir
Telefon
+90 276 213 13 66
Fax
+90 276 213 13 88
E-posta
usak.festiva@cinens.com
Biletiva
Bilet satış işlemleri biletiva.com adresine yönlendirilmektedir.